Ви переглядаєте: Главная > Науково-технічні семінари > Звіт аспірантів

Звіт аспірантів

24 жовтня 2017 р. відбувся науковий семінар – звіт аспірантів кафедри АЕС і ІТФ. Слухали доповіді аспірантів кафедри:

1. Реви Сергія Анатолійовича (звіт за III рік навчання), тема «Теплообмін та аеродинаміка теплообмінних систем з рівнорозвиненою поверхнею» (керівник – д.т.н., проф. Письменний  Є.М.);
  2. Козака Дмитра Віталійовича (звіт за III рік навчання), тема «Теплогідравлічні характеристики алюмінієвих канавчастих теплових труб для комбінованого сонячного колектора» (керівник – д.т.н., Хайрнасов С.М.);
  3. Кухоцького Олександра Васильовича (звіт за II рік навчання), тема «Теплогідравлічна модель активної зони дослідницької ядерної установки» (керівник – д.т.н., чл.-кор. НАН України, проф. Носовський  А.В.);
  4. Баскової Олександри Олександрівни (звіт за II рік навчання), тема «Управління вихровим тепломасообміном в елементах енергетичного обладнання» (керівник – д.т.н., чл.-кор. НАН України, проф. Воропаєв Г.О.).

Аспіранти доповіли про свої наукові досягання, опубліковані наукові праці, плани на майбутнє.

На підставі прилюдного обговорення доповідей аспірантів семінаром кафедри АЕС і ІТФ були прийняті наступні рішення:

• Схвалити роботу Реви С.А., призначити випусковий семінар (передзахист) на січень-лютий 2018 р.
  • Схвалити роботу Козака Д.В., призначити випусковий семінар (передзахист) на січень-лютий 2018 р.
  • Роботу Кухоцького О.В. схвалити з зауваженнями, звернути увагу на питання наукової новизни та формулювання теми дисертації.
  • Схвалити роботу Баскової О.О., затвердити план роботи на III-й рік навчання в аспірантурі.

Виступає Рева С.А.

Доповідає Козак Д.В.