Дистанційне навчання

Посилання на Zoom конференції викладачів кафедри атомної енергетики та загальних кафедр КПІ ім. Ігоря Сікорського (станом на 04.09.2023 року)

Посилання на Zoom конференції


Перелік освітніх компонент кафедри атомної енергетики, за якими буде здійснюватися практична підготовка (окремі види занять) в очному режимі з 01.09.2023 р.

Перелік компонент

Положення про дистанційне навчання

в КПІ ім. Ігоря Сікорського

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, внесено зміни до Наказу по університету №НУ/222/2021 від 22.10.2021 “Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19”, а саме:

  • всі форми навчання з 25.10.2021 до 31.12.2021 в КПІ ім. Ігоря Сікорського перевести в дистанційний режим (для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки)

  • термін впровадження дистанційного режиму навчання, передбаченого цими наказами, може переглядатись та змінюватись один раз на місяць не менш ніж за 10 календарних днів до набуття чинності таких змін

НАКАЗ № 7-73 від 17.04.2020 Про затвердження Положення про дистанційне навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського – https://document.kpi.ua/2020_7-73


Платформа дистанційного навчання «Сікорський»


Конференції викладачів кафедри на платформі Zoom


Автоматизована інформаційна система

Електронний кампус КПІ ім. Ігоря Сікорського


Каталог, що об′єднує вчених, викладачів, інженерів та аспірантів Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, які займаються інтелектуальною творчою діяльністю, проводять фундаментальні та прикладні наукові дослідження, впроваджують отримані результати в виробництво, займаються навчальною, методичною і організаційною роботою.  Має за мету поширення знань на державному та світовому рівнях про досягнення співробітників університету в науковій і навчальній роботі, обмін досвідом та сприяння спілкуванню.