І рівень (1-й курс)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному (другому) рівні вищої освіти – у магістратурі.

Бакалавр – перший рівень вищої освіти особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула повну вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об’єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.

Підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра може здійснюватися також на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

ІНСТРУКЦІЯ З ЕЛЕКТРОННОГО ВСТУПУ

ІНФОРМАЦІЯ  АБІТУРІЄНТУ-2020

 • Безкоштовне навчання

Увага! Держзамовлення на І курс встановлюється за фактом набору на спеціальність: скільки набрано – стільки зараховано.

 • Реально вступити до кращого технічного вузу

У порівнянні з минулими роками мінімальний бал з профілюючих дисциплін істотно знижено – математика від 125 балів і фізика або іноземна мова від 100 балів (або навпаки); українська мова та література від 100 балів.

 • Виплачується підвищена стипендія

Наші студенти І курсу (бюджетні місця) отримають стипендію у відповідності до умов її нарахування (Постанова КМУ 1050 від 28.12.2016 р.).

 • Військова кафедра з ІІІ курсу

Починаючи з третього курсу студенти стаціонару можуть вступити на навчання до військової кафедри КПІ ім. Ігоря Сікорського та, при її успішному закінченні, їм присвоюється військове звання офіцера запасу ЗС України. Відстрочка від призову в армію до закінчення навчання студентам стаціонару.

 • Міжнародні програми обміну та співпраці

Реально навчатися/стажуватися за кордоном, отримати другий диплом та розширити свої можливості за програмою «Еразмус+», EduNet та ін.

 • Гуртожиток

Надається усім іногороднім студентам з оплатою орієнтовно від 569 грн на місяць. Можлива субсидія (http://studprofkom.kpi.ua/news/2846).

 • Студентське дозвілля

Спортивні секції та клуби різного спрямування, відпочинок та туризм; культурно-інтелектуальні заходи та фестивалі.

 • Подання документів

Вступники на 1-й курс (бакалаврат) на денну форму, крім категорій за квотами (пільгових) та молодших спеціалістів, подають заяви тільки в електронній формі.
Всі інші категорії вступників подають заяви тільки в паперовій формі.
Вступники можуть подати до 7-ми заяв  не більше ніж на 4 спеціальності ВНЗ України, на яких передбачено прийом за державні кошти, та визначити їх пріоритетність.
Кількість подання заяв на контракт не обмежується.

 • Особливості вступної кампанії 2020
 1. Вимоги до результатів ЗНО істотно знижено.
 2. Приймаються результати зовнішнього незалежного оцінювання  2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, результати яких приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 та 2019 років.
 3. На природничо-технічні спеціальності: 142 Енергетичне машинобудування; 143 Атомна енергетика; 144 Теплоенергетика – зараховуються додаткові бали підготовчих курсів КПІ ім. Ігоря Сікорського.
 4. Паралельна освіта в будь-якому ВНЗ; дві денні форми можливі, але не бюджет.
 5. Підрахунок конкурсного балу вступника. Конкурсний бал на природничо-технічному спрямуванні підготовки бакалаврів з урахуванням вагових коефіцієнтів розраховується за формулою

КБ = (0,5·Мат. + 0,2·Фіз. (Ін.мова) + 0,2·Укр.мова + 0,05·БА + 0,05·Дб)·ГК·СК, все в межах 200 балів

БА бал атестату;
Дб  – додатковий бал слухача підготовчих курсів КПІ або призера всеукраїнських олімпіад;
ГК – галузевий коефіцієнт 1,03 (для першого пріоритету);
СК – сільський коефіцієнт, для абітурієнтів зареєстрованих у сільських населених пунктах і здобули освіту на їх території у рік вступу, 1,02.

Усі пояснення тут: http://pk.kpi.ua/entry-1-course/

Етапи вступної кампанії (вступники на основі повної загальної середньої освіти)
 Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів  01 серпня 2020 року
 Строки проведення творчих конкурсів, вступних випробувань  01 серпня – 12 серпня 2020 року
 Початок прийому заяв та документів  13 серпня 2020 року
 Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які складають творчий конкурс, вступні випробування (співбесіду)  16 серпня 2020 року, 18-00
 Строки проведення співбесід  17 серпня 2020 року
 Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 по 12 серпня  22 серпня 2020 року, 18:00
 Строки проведення співбесід  17 серпня 2020 року
 Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення  не пізніше 12:00 27 серпня 2020 року
 Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення  не пізніше 18:00 31 серпня 2020 року
 Закінчення строку виконання вступниками, які отримали рекомендацію, вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб  не пізніше 10 вересня 2020 року
 Терміни зарахування вступників  за державним замовленням  не пізніше 12:00 05 вересня 2020 року
 за кошти фізичних та юридичних осіб  не пізніше 14 вересня 2020 року

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

Як стати нашим студентом

1. Зареєструватися на сайті МОН для здачі ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики (або іноземної мови).
2. Скласти ЗНО з української мови та літератури (з мінімальною кількістю балів 100 ) та математики,  фізики (іноземної мови) – 125 (за умови що один з них не менше 100 балів).
3. Отримати атестат про повну загальну середню освіту.
4. Подати заяву в електронному вигляді до єдиної державної електронної бази з питань освіти з 10 по 26 липня, де вказати:
Університет: КПІ ім. Ігоря Сікорського
Факультет: ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Спеціальність: та спеціалізація (згідно Вашого вибору).
УВАГА! Важливо правильно розставити спеціальності та спеціалізації за пріоритетами, щоб підвищити Ваші шанси при вступі.

Скористайтесь рекомендаціями та допомогою співробітників кафедри за телефонами (044) 204 90 96; (097) 653 21 29; (066) 064 30 92; (093) 194 47 16

 • Facebook
 • Telegram