Ви переглядаєте: Главная > Науково-освітні новини > Круглий стіл «Чорнобильська АЕС – 30 років потому»

Круглий стіл «Чорнобильська АЕС – 30 років потому»

7 квітня в залі Вченої ради НТУУ «КПІ» відбувся круглий стіл на тему «Чорнобильська АЕС – 30 років по тому», організований Українським ядерним товариством (УкрЯТ), Державним спеціалізованим підприємством ЧАЕС, Національною атомною енергогенеруючою компанією «Енергоатом» і НТУУ «КПІ».

Відкрили засідання президент УкрЯТ Григорій Муляр та декан теплоенергетичного факультету НТУУ «КПІ» Євген Письменний.

У засіданні круглого столу взяли участь представники підприємств і організацій, які виступили організаторами заходу, науковці і студенти університету. На обговорення були представлені такі доповіді: «Зняття з експлуатації 1, 2, 3 енергоблоків Чорнобильської АЕС», «Перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему»; «Поводження з відпрацьованим ядерним паливом», «Поводження з радіоактивними рідкими відходами»; «Поводження з твердими радіоактивними відходами», «Економічні аспекти ДСП ЧАЕС», «Будівництво центрального сховища відпрацьованого ядерного палива в зоні відчуження» та інші.

Д етальніше – http://kpi.ua/16-04-07