Ви переглядаєте: Главная > Загальні новини, Науково-освітні новини > Весняна школа НАЕК «Енергоатом»

Весняна школа НАЕК «Енергоатом»

19 березня у Великій фізичній аудиторії 1-го корпусу НТУУ «Київський політехнічний інститут» відбулось урочисте відкриття Весняної школи НАЕК «Енергоатом». Цей освітній проект Компанії направлений на залучення активної студентської молоді різних учбових закладів та спеціальностей до ознайомлення із сучасним станом розвитку атомної енергетики України.

На відкритті з презентацією «Весняна школа Енергоатома: про складне – просто» виступив президент Енергоатома Юрій Недашковський. З інфографікою до презентації президента Енергоатома можна ознайомитись на сайті Компанії.

Наступна лекція в рамках проекту Весняна школа відбудеться 24 березня і буде присвячена темі «Диверсифікація поставок та вітчизняне виробництво ядерного палива: економічна доцільність та національна безпека».