Ви переглядаєте: Главная > Засідання кафедри > Засідання кафедри 2018-03-13

Засідання кафедри 2018-03-13

Чергове засідання кафедри атомних електричних станцій і інженерної теплофізики відбудеться 13 березня 2018 р. о 1430 в ауд. 903-5 (протокол № 11).

Порядок денний:

1. Підсумки науково-дослідної практики магістрантів 2 року навчання та переддипломної практики студентів 4 курсу. (Коньшин В.І., Рогачов В.А.)

2. Підготовка до ректорського контролю. (Піцина І.Г.)

3. Про організацію бакалаврської підготовки (Рогачов В.А.)

4. Про хід підготовки магістерських дисертацій магістрантів 2 року навчання. (керівники дисертацій)

5. Про підготовку до XVI Міжнародної студентської конференції. (Алексеїк Є.С.)

6. Взаємовідвідування викладачів. (Воробйов М.В., Косячков О.В.)

7. Про виконання рішень кафедри:

• Створити комісію з попереднього розгляду змісту тез (Алексеїк О.С., Воробйов М.В., Остапенко І.А.);
  • Кураторам молодших курсів відвідати особисто хоча б одну консультацію (Піцина І.Г., Баранюк О.В., Коньшин В.І., Рогачов В.А., Воробйов М.В., Лебедь Н.Л., Остапенко І.А., Новаківський Є.В.).
  • Підготувати та подати презентації до «Школи абітурієнтів» (Воробйов М.В., Бібік Т.В., Остапенко І.А.).

8. Різне.