Ви переглядаєте: Главная > Науково-освітні новини > Конференція «Теплотехніка, енергетика та екологія в металургії»

Конференція «Теплотехніка, енергетика та екологія в металургії»

10 – 11 жовтня 2017 р. у Національній металургійній академії України (м. Дніпро) проходила 18 міжнародна конференція «Теплотехніка, енергетика та екологія в металургії».

На вказаному заході кафедру АЕС і ІТФ представляв ас., к.т.н. Воробйов М.В., який виступив з двома доповідями:

• Вплив вологого палива на енергоекологічні характеристики спалювання технологічних газових палив
  • Врахування вологості атмосферного повітря при визначенні економії природного газу в печах в умовах рекуперативного підігріву окислювача

У вказаних доповідях М.В. Воробйов представив власні оригінальні результати наукових досліджень, отримані в КПІ ім. Ігоря Сікорського та Інституті газу НАН України, де він працює за сумісництвом на посаді наукового співробітника відділу високотемпературного тепломасообміну.

Виступає М.В. Воробйов